Tradičný Vianočný turnaj registrovaných hráčov o pohár starostu obce Močenok - XXV . ročník - 2022

1 . miesto : Peter Špik - Vojtech Sárka

2 . miesto : Martin Gálik - Khang NGO (Pedro)

3 . miesto : Bohuš Antoš - Juraj Dičér

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 13 hráčov.

Tradičný Vianočný turnaj registrovaných hráčov o pohár starostu obce Močenok - XXIV . ročník -  2021

Štvorhry :

1 . miesto : Martin Gálik - Khang NGO (Pedro)
2 . miesto : Peter Špik - Martin Lenčéš
3 . miesto : Daniel Čiernik - Juraj Meszároš

Turnaja sa zúčastnilo dokopy 12 hráčov.

Tradičný Vianočný turnaj registrovaných hráčov o pohár starostu obce Močenok - XXIII . ročník - 2020

Výsledky :

1 . miesto : Covid19

Turnaja sa zúčastnil dokopy 1 hráč.

Vianočný stolnotenisový turnaj
 o Pohár starostu obce Močenok
 pre registrovaných hráčov 2019

Na 22. ročníku tradičného vianočného turnaja registrovaných hráčov o Pohár starostu obce Močenok sa stretlo 18 hráčov, ktorí spolu bojovali od rána až do samej polnoci. Medzi nimi bol aj jeden čestný hráč a to bývalý reprezentant Močenka - Marián Vereš.

Do turnaja boli hráči nasadení traja z minulého ročníka turnaja - Martin Gálik, Marián Malík a Ivan Révay. Všetci súťažiaci boli rozdelení do troch skupín, v každej teda figurovala šestica hráčov. Zo skupiny postupovali ďalej prví dvaja, pričom vzájomný zápas so súperom z vlastnej skupiny sa prenášal. Stolnotenisti umiestnení na 3. a 4. mieste potom bojovali o tzv. cenu útechy.

Vo finálových zápasoch o Pohár starostu obce sa najviac darilo Martinovi Gálikovi (na fotke v strede), druhé miesto získal Michal Kiripolský (vľavo) a bronzovú priečku obsadil Marián Malík (vpravo).
V stretnutiach o cenu útechy si počínal najlepšie Norbert Kondé (vstrede), striebro si odnášal Martin Malík (vpravo) a na treťom mieste skončil Peter Špik (vľavo).

Po skončení hlavného turnaja nasledovali štvorhry, kde si hráči už tradične spoluhráča losujú. Stolnotenisti močenského A-čka si tentoraz losovali dvojicu z "B" a "C" tímu. Záujem o štvorhry bol a 14 hráčov tak vytvorilo 7 dvojíc, ktoré si medzi sebou zahrali systémom "každého s každým".

Z celkovej tabuľky napokon vysvitlo, že víťazmi štvorhier sa stali Martin Malík s Bohušom Antošom (zľava druhý a tretí), druhú najúspešnejšiu svojicu tvoril Martin Gálik s Adamom Lenčéšom (obaja vpravo) a tretiu priečku obsadili Miroslav Machálik a Daniel Čiernik (vľavo).

Takmer každý účastník tak odohral počas dňa dovedna 15 zápasov, čo prakticky zodpovedá odohratiu troch majstrovských zápasov. Turnaj bol teda dozaista náročný, no zároveň skvelý na zábavu a príjemné odreagovanie sa v kruhu svojich stolnotenisových priateľov počas vianočných sviatkov. Rozdhodne teda vydarená akcia.